girls PNG6471

 

Карта міжнародного автомобільного страхування або Зелена карта - обов'язковий для всіх, хто виїжджає за кордон на автомобілі. Цей поліс діє так само, як і ОСАЦВ, лише на території інших країн. Як і у випадку з ОСАЦВ, за відсутність Зеленої карти покладається штраф. Компанія "Авто-поліс" допоможе підібрати потрібний варіант страхування та оформить поліс за хвилину.

Особливості оформлення

Оформлення цього страховки займає мінімум часу і є найлегшим з усіх. Вся інформація, яку вам знадобиться надати дані паспорту: держномір, марка, модель, номер кузова автомобіля, ПІБ, дата народження, прописка. Усі ці дані заповнюються латиницею.

Вартість поліса залежить тільки від категорії ТЗ (легковий автомобіль, вантажний, причіп, автобус, мотоцикл) та строку дії страховки. Обмежень за віком та стажем водія немає. Є короткі поліси на 15 днів або тривалі від місяця до року. Якщо ви плануєте виїжджати за кордон кілька разів на рік, вигідніше буде оформити одну страховку більшого терміну дії, ніж купувати поліс на 15 днів. Ціни можуть змінюватись в залежності від курсу долара. Вартість можна розрахувати заздалегідь на нашому онлайн-калькуляторі. Купити Зелену карту можна також онлайн.

У поліс вписується ім'я лише одного водія (власника ТЗ або водія, який має довіреність від власника), але дія страховки поширюватиметься на будь-якого водія, який знаходиться за кермом на законних підставах. (За межами України – це документальна довіреність від власника ТЗ). 

В Україні заборонено оформляти Зелену картку на автомобіль із іноземною реєстрацією (на іноземних номерах).

 

Заполните все поля
(расчет является ориентировочным)
Страна
Срок
534 грн

Країни, де діє Зелена карта:

Австрія, Албанія, Андорра, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Данія, Ізраїль, Іран, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Македонія, Мальта, Марокко, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туніс, Туреччина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.

Пільги та ліміти

Для покупки Зеленої картки пільг не передбачено ні для інвалідів, ні для пенсіонерів, ні для інших пільгових категорій. Розмір страхового покриття також не вказується, оскільки залежить від країни перебування. У Німеччині, наприклад, ліміт страхового покриття становить 1,1 млн. євро, що в порівнянні з українським ОСАЦВ становить колосальну різницю.

Купити Зелену карту можна в будь-якому з офісів "Авто-поліс" у Києві чи Дніпрі, замовити онлайн чи по телефону. Ми обов'язково підберемо найвигідніший і найнадійніший страховий пакет.

 

 

.::.  АВТОГРОМАДЯНКА(ОСЦПВ)   ::.  ЗЕЛЕНА КАРТА   ::.  АВТОКАСКО   ::. (044 )  233 - 22 - 98;(063)  233 - 22 - 98 ::. 

Оформить заявку

менеджер по страхованию свяжется с Вами для уточнения деталей

click fraud detection