Покриє Ваші збитки та витрати у розмірі до 200000 гривень у
випадках ДТП, якщо ви стали винуватцем у якому постраждало
майно (наприклад, авто) чи здоров'я інших осіб.
ОСАГО онлайн – це страховий поліс, який обов'язково має бути у кожного автомобіліста. Відсутність ОСАЦВ загрожує штрафом. Відповідно до ст. 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф становить від 425 до 800 грн. А у гіршому випадку, відшкодуванням збитків постраждалим, третім особам від участі вашого транспортного засобу у русі. Компанія "Авто-поліс" допоможе вибрати відповідну страхову компанію та оформити страховий поліс швидко та недорого, а також проконсультує вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням автоцивілки.
Навіщо потрібно ОСАГО?
Поліс громадянської відповідальності служить лише однієї мети. Страхування громадянської відповідальності перед третіми особами власників транспортних засобів. Якщо ви є винуватцем ДТП, то відшкодовувати збитки по майну та здоров'ю постраждалих буде ваша страхова компанія, а не ви з власної кишені. Ліміт відповідальності (максимальна сума відшкодування за договором ОСАЦВ) складає з 21 вересня 2019 року – 130000 грн за шкоду майну та 260000 грн за шкоду життю та здоров'ю. За полісами, укладеними до 21 вересня 2019 року – 100000 грн за шкоду майну та 150000 за шкоду життю та здоров'ю. Певну суму, франшизу, вам доведеться сплатити самостійно. Як правило, ця сума не перевищує 2% від суми страхових виплат.
Франшиза – це частина страхової виплати, яку відшкодовує страхова компанія потерпілому при страховому випадку (ДТП). Виплачує потерпілому за мінусом суми франшизи за електронним договором ОСАЦВ винуватця ДТП. А частину відшкодування, у розмірі суми франшизи за онлайн-договором ОСАЦВ, виплачує страхувальник (винуватець ДТП).
Франшиза може бути – 0, 1000, 2000, 2600 грн. Відповідно вартість електронного поліса ОСАЦВ залежить від франшизи. Чим менше франшиза – тим більша вартість.
Клієнт сам має право, вибирати, заплатити більше за поліс з нульовою або тисячною франшизою та потенційно заощадити до 2600 грн (на кожного потерпілого у ДТП), або заощадити 300-500 грн, обравши онлайн поліс ОСАЦВ з більшою франшизою та розраховуючи на те, що страхового випадку не буде.
Різниця між електронним полісом Автоцивілки та паперовим
Електронний поліс ОСАЦВ укладається і підписується онлайн (через смс) і відправляється клієнту електронною поштою, а звичайний поліс - друкується або виписується вручну на бланку, а потім вимагає підпису клієнта та страхової компанії.
І електронний, і паперовий поліс ОСАЦВ після укладання є легітимними та відповідають усім вимогам Законодавства України.
Ви можете перевірити Ваш електронний поліс через сайт МТСБУ http://www.mtsbu.ua за номером транспортного засобу. При цьому, якщо полягає електронний поліс, він одразу передається до єдиної централізованої бази Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), а ось інформація про бланк може потрапити туди з деяким запізненням, викликаним специфікою введення інформації в кожній страховій компанії.
Скільки коштує електронний поліс ОСАЦВ?
Ціна електронного поліса ОСАЦВ залежить від кількох факторів. По-перше, від міста, в якому зареєстровано власника транспортного засобу, за техпаспортом. Такі зміни у визначенні «Зони страхування» відбулися з 21 вересня 2019 року. Відбулися зміни у переліку населених пунктів відповідно до зон страхування:
1 Зона – Київ (ТС власники яких зареєстровані (прописані) у Києві)
2 Зона – Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів. (ТС власники яких зареєстровані (прописані), у даних містах, або у наближених до них населених пунктах)
3 Зона - Донецьк, Запоріжжя, Кривий Ріг (ТС власники, яких зареєстровані (прописані), в даних містах, або в наближених до них населених пунктах)
4 Зона – Алчевськ, Бердянськ, Біла Церква, Вінниця, Горлівка, Євпаторія, Житомир, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Керч, Кропивницький, Краматорськ, Кременчук, Лисичанськ, Луганськ, Луцьк, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Нікополь, Павлоград, Полтава, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів. (ТС власники, яких зареєстровані (прописані), у цих містах, або у наближених до них населених пунктах)
5 Зона – Інші населені пункти
6 Зона – для ТЗ, зареєстровані в інших країнах
Докладніше про це можна прочитати в нашій рубриці “Питання та відповіді”.
Інші фактори, що впливають на вартість електронного поліса – термін його дії, об'єм двигуна та розмір франшизи. А також фактор реєстрації автомобіля на юридичну чи фізичну особу, сфера використання. Ви можете укласти договір онлайн на термін від 6 місяців до року, а після лише продовжувати свій електронний поліс. Якщо транспортний засіб підлягає обов'язковому технічному контролю (ВТК), електронний договір ОСАЦВ укладається на строк, що не перевищує терміну чергового проходження ВТК таким МС.
Розмір франшизи ви вибираєте самі, вона може становити від 0 до 2600 грн. Якщо ви хочете збільшити суму страхових виплат, можна придбати ДГО, але це не обов'язково.
Ціну оформлення електронного поліса ОСАЦВ можна розрахувати точніше, скориставшись онлайн-калькулятором на нашому сайті. Кращі пропозиції від провідних страхових компаній!
Пряме врегулювання
Пряме врегулювання означає, що потерпілий може сам обирати, до якої страхової компанії звернутися за відшкодуванням збитків - до своєї чи компанії винуватця ДТП. Велика частка ймовірності, що від своєї компанії ви отримаєте виплати значно швидше, і процедура буде набагато легшою.
На жаль, пряме врегулювання не завжди можливе. Якщо страхові компанії учасників ДТП не є учасниками угоди, або у зіткненні взяло участь більше двох авто, про цей варіант доведеться забути. Крім того, пряме врегулювання відшкодовує лише збитки, завдані майну.
Пільги
Деякі категорії громадян мають змогу отримати знижку 50% на придбання електронного полісу ОСАЦВ. Пільги покладено:
- · Пенсіонерам
- · Інвалідам другої групи
- · Чорнобильцям 1 та 2 категорій
- · Ветеранам війни
При цьому не зайве нагадати, що оформити електронний поліс за пільговою ціною можна лише на один автомобіль. При цьому власником «застрахованого ТЗ» за пільговими умовами має бути людина, яка має право на пільгу. Пільговий поліс діє, якщо за кермом авто знаходиться саме та людина, якій належать пільги. У разі якщо під час ДТП за кермом виявиться інша людина, компанія після виплати компенсації подасть до суду на винуватця ДТП.
І варто пам'ятати, що під категорію "пільгового онлайн страхування ОСАЦВ" потрапляють легкові автомобілі з об'ємом двигуна до 2500 см 3 .
Ризики
При покупці електронного страхового поліса звертайтеся лише до надійної страхової компанії. Обов'язково переконайтеся, що компанія має ліцензію, що діє. Перевірте, чи є компанія чинним членом МТСБУ. Також потрібно перевірити бланк вашого електронного страхового поліса, а після оформлення – статус вашого ОСАЦВ.
Пам'ятайте також, що жодну страховку не можна оформити "заднім числом", і що навіть правильно оформлена страховка онлайн почне діяти не відразу, може знадобитися від одного до трьох місяців.
Компанія "Авто-поліс" із задоволенням проконсультує вас з усіх питань, пов'язаних із оформленням електронного поліса ОСАЦВ. Ми співпрацюємо лише з перевіреними страховими компаніями та гарантуємо законність процедури. Ви можете звернутися до одного з наших офісів у Києві чи Дніпрі, оформити страховку онлайн на сайті компанії або зателефонувати нам та запросити нашого співробітника для консультації та оформлення всіх необхідних документів.
Ми партнери найбільш стабільних та надійних компаній.
::. АВТОГРОМАДЯНКА (ОСЦПВ) ::. ЗЕЛЕНА КАРТА ::. АВТОКАСКО ::.
::. (044) 233 - 22 - 98; (063) 233 - 22-98 ::.