vzr

СТРАХУВАННЯ ВЗк

 

Страхування тих, хто виїжджає за кордон, є обов'язковим для кожного, хто збирається виїхати за межі України. Компанія "Авто-поліс" допоможе підібрати ідеальний пакет для кожного випадку: їдете ви на роботу або навчання, купуєте туристичну путівку або просто не маєте біометричного паспорта та оформляєте візу. Як правило, страховка обов'язково входить у вартість путівки, яку ви купуєте у туристичній фірмі. Якщо ви не користуєтесь послугами туроператора, то страховку потрібно придбати самостійно. Крім того, якщо вас не влаштовує запропонована для путівки страховка, ви також можете купити її у страховій компанії та просто повідомити про це туристичну агенцію.

Навіщо потрібен поліс ВЗК

ВЗК гарантує, що в чужій країні ви отримаєте невідкладну медичну допомогу, амбулаторну допомогу, лікування в стаціонарі або оздоровчі заходи, передбачені полісом.

Ціна страховки для виїзду за кордон зазвичай становить кілька сотень гривень і залежить від кількох факторів. На ціну впливає мета поїздки та можливі ризики. Якщо ви спортсмен і їдете на змагання або збираєтеся займатися гірськолижним спортом, страховка коштуватиме дещо дорожче. Також впливає ваш вік та тривалість поїздки. Країна, яку ви збираєтеся відвідати, також може висувати вимоги до обов'язкової страховки. Наприклад, для в'їзду в Шенгенську зону потрібна страховка з покриттям 30 000 євро, а для таких країн як Японія або США - не менше 50 000 доларів. Ще одним фактором є обрана вами страхова сума, програма страхування, наявність та розмір франшизи.

Щоб купити страховку для виїзду за кордон, потрібно надати закордонний паспорт, адресу проживання та ідентифікаційний код. Орієнтовну вартість поліса можна розрахувати на онлайн-калькуляторі.

Що робити при настанні страхового випадку?

Насамперед вам необхідно буде зв'язатися з цілодобовим центром допомоги – Міжнародною асистуючою компанією « асістанс » протягом 24 годин після події, отримати консультацію щодо події, яка сталася із Застрахованою особистістю та виконувати всі її розпорядження. Контакти компанії, що асистує, ви знайдете у своєму договорі. Після звернення до « асистансу », повідомте свою страхову компанію про настання страхового випадку . Про обов'язково під час укладання договору обговоріть зі страховою компанією терміни та спосіб отримання страхових виплат.

Важливо знати, що страхові компанії не зможуть застрахувати громадян, які на момент страхування перебувають за межами України, визнані недієздатними, інвалідів першої та другої групи чи осіб, які стоять на обліку в наркологічному центрі, психоневрологічному чи тубдиспансері, чи у центрі боротьби зі СНІДом.

Зверніться до одного з наших офісів Києва та Дніпра особисто або по телефону, і ми обов'язково відповімо на всі питання та допоможемо підібрати відповідну програму страхування. Компанія “Авто-поліс” співпрацює лише з надійними страховими компаніями та гарантує вам швидку та кваліфіковану допомогу .

.::  МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН: :.(044) 233 - 22 - 98; (063) 233 - 22-98 ::.

 

Оформить заявку

менеджер по страхованию свяжется с Вами для уточнения деталей

click fraud detection