ДГО чи Добровільна Цивільна Відповідальність не є обов'язковим видом страхування. Тим не менш, Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів може допомогти вам істотно заощадити у разі ДТП. Компанія "Авто-поліс" допоможе вам підібрати той варіант додаткової страховки, при якому ви почуватиметеся в безпеці.

Виберіть суму страхових виплат
(Розрахунок є орієнтовним)
Страхова сума
Регіон
170 грн

 

Навіщо купувати ДГО

Добровільна громадянська відповідальність є доповненням до ОСАЦВ. Багато водіїв намагаються якнайдешевше придбати цей обов'язковий поліс, не усвідомлюючи, що у разі ДТП вони можуть втратити набагато більше. На сьогоднішній день ОСАЦВ покриває максимум 130000 грн за шкоду майну та 260000 грн за шкоду життю та здоров'ю. При цьому реальна шкода у разі аварії часто становить набагато більше. Це означає, що всю суму, що бракує, винуватець аварії повинен буде виплатити з власної кишені.

Чим допоможе ДГО? Договір ДГО відшкодовує збитки заподіяні майну лише потерпілим. Тим самим збільшує ліміт відповідальності зі 130 000,00 грн до страхової суми (ліміт відповідальності за шкоду майну за договором ДГО), що відповідає страховій сумі за обраним договором ДГО. Своє авто вам або доведеться ремонтувати самостійно, або купувати інші види страхування. Натомість страхова сума при купівлі ДГО зростає від 50000,00 до 500000,00 грн. Правила виплат такі: спочатку виплачується сума по ОСАЦВ, потім, якщо витрати перевищують цю суму, страхова компанія відшкодовує кошти, що бракують, за рахунок ДГО. 

        Які витрати відшкодовує ДГО?

Цей вид страхування відшкодовує збитки, пов'язані з пошкодженням майна:

-   пошкодження чи знищення автомобіля потерпілого;

-   пошкодження чи знищення майна потерпілого;

-   пошкодження дорожнього покриття, споруд.

Вартість ДГО залежить від розміру страхової суми, від характеристик автомобіля. Точну вартість можна розрахувати на нашому онлайн-калькуляторі. Точно можна сказати, що ціна цієї страховки нижча, ніж ОСАЦВ. А також привабливим фактором є відсутність франшизи.

Договір ДГО страхується в комплексі з полісом ОСАЦВ, на термін – не менше, ніж на один рік, і закінчує свою дію одночасно із закінченням терміну дії поліса ОСАЦВ.

За договором ДГО можуть бути застраховані автомобілі таких типів:

- В1 (легковий автомобіль з об'ємом двигуна до 1600 см 3 ),

- В2 ( легковий автомобіль з об'ємом двигуна 1601 - 2000 см 3 ),

- В3 ( легковий автомобіль з об'ємом двигуна 2001 - 3000 см 3 ),

- В4 (легковий автомобіль з об'ємом двигуна 3000 см 3  і більше)

- В5 ( Електромобілі)

За Договором ДГО не можуть бути застраховані такі транспортні засоби (ТЗ):

- які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів (регулярні та нерегулярні перевезення – рейсові автобуси, маршрутні таксі тощо)

- які використовуються з метою перевезення вантажів.

Як оформити поліс ДГО

Оформити поліс можна звернувшись до будь-якого з п'яти офісів “Авто-поліс” у Києві чи офісу в Дніпрі. Також ви можете оформити свій поліс онлайн на нашому сайті або зателефонувати та запросити нашого співробітника, який швидко та якісно проконсультує вас з усіх видів страхування та підготує необхідні документи. 

Для оформлення страховки необхідно мати:

  • Паспорт чи права;
  • Ідентифікаційний код;
  • Реєстраційні документи на ваш автомобіль;
  • Поліс ОСАЦВ.

 

"Авто-поліс" працює у сфері страхування понад 11 років. Ми співпрацюємо тільки з найнадійнішими та перевіреними страховими компаніями та завжди готові допомогти вам вибрати ідеально відповідний вид страхування. 

 

 

ДОСТАВКА   КИЇВОМ ::.  АВТОГРОМАДЯНКА (ОСЦПВ)   ::.  ЗЕЛЕНА КАРТА   ::.  АВТОКАСКО   ::.  (044) 233 - 22 - 98; (063)  233 - 22-98   ::. 

Оформить заявку

менеджер по страхованию свяжется с Вами для уточнения деталей

click fraud detection