Що таке КАСКО?

КАСКО – це вид страхування, який захищає транспортний засіб від пошкодження чи угону. Цей поліс не обов'язковий. КАСКО відшкодовує збитки саме власнику застрахованого автомобіля, на відміну від ОСАЦВ, яке сплачує лише витрати постраждалої сторони. Важливо знати, що цей поліс не покриває шкоду життю та здоров'ю, а також майну, що знаходилося в автомобілі. Проте він працює навіть у тих випадках, коли власник ненавмисно сам пошкодив свій автомобіль. Компанія "Авто-поліс" більше 11 років працює на ринку страхування. Ми проконсультуємо Вас про всі види КАСКО та допоможемо підібрати оптимальний варіант.

Купивши страховку КАСКО Ви отримаєте почуття захищеності та спокою!

Як формується вартість КАСКО?

На ціну страховки впливають вік та вартість автомобіля, обсяг двигуна, вік та стаж водія, страхова історія, статистика угонів цієї марки автомобілів у вашому місті та навіть тип охоронного пристрою. Страхова історія, як правило, має на увазі наявність ДТП, в які потрапляв автомобіль та кількість страхових виплат, які були зроблені.

Крім того, Ви можете вплинути на вартість, вибравши ті ризики або додаткові послуги, які Вам потрібні (наприклад, виїзд евакуатора). Наявність франшизи також може знизити ціну КАСКО.

У нас ви можете вибрати спосіб, яким страхова компанія відшкодує Вам збитки. Це може бути грошова виплата чи ремонт на певному СТО, сплаченому компанією. Ми допоможемо в обговоренні будь-яких питань зі страховою компанією, щоб зменшити ваші витрати.

Чому компанія може відмовити у виплаті?

Ми обов'язково обговоримо з Вами всі пункти страхування, щоб уникнути ситуації, коли отримати виплати буде проблематично. Якщо випадок, що трапився з Вашим авто не є страховою подією, страхова відмовиться відшкодовувати збитки. Також не буде сплачено шкоду життю та здоров'ю, для цього знадобиться поліс страхування життя.

Якщо Ваш автомобіль був пошкоджений власником навмисно, водій перебував у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, або за кермом був водій, який не вказаний у страховому полісі, про виплати також доведеться забути. Крім того, якщо власник використовує автомобіль не як особистий транспорт, а як таксі, або не виконав умови договору (наприклад, передав свій автомобіль в оренду, прокат або лізинг без погодження зі страховою компанією, остання в свою чергу відмовить у виплаті).

Терміни відіграють вирішальну роль у питанні виплат. Зверніться до страхової заяви не пізніше строку, зазначеного в договорі. Ми допоможемо Вам уникнути неприємних ситуацій та обов'язково попередимо про всі можливі складнощі.

Укладання договору

Ми є партнерами тільки найнадійніших та найстабільніших страхових компаній. Ми допоможемо вам з'ясувати всі умови страхування та пояснимо терміни. Викрадення, пошкодження та загибель автомобіля компанії можуть тлумачити по-різному. "Авто-поліс" завжди стежить за тим, що в договорі не було пунктів, які Ви не в змозі виконати (наприклад, біля вашого будинку немає парковки, що охороняється).

Для укладання договору власник повинен надати паспорт, права, реєстраційні документи на ТЗ та додаткові документи, які попросить надати страхова компанія.

Страховий випадок

При настанні страхового випадку обов'язково насамперед викликайте спеціалізовані служби (101, 102 або 103 залежно від події), після чого обов'язково сповістіть страхову компанію. Ваш поліс та бланк повідомлення про ДТП завжди повинні бути у вашій машині.

Звертаючись до компанії "Авто-поліс", Ви можете бути впевнені, що купите КАСКО за найвигіднішою ціною у надійної страхової компанії. Зверніться до одного з наших офісів у Києві та отримайте швидку кваліфіковану консультацію професіоналів.

Всі питання, що Вас цікавлять, Ви можете уточнити за телефоном: (063) 233-22-98. 

 

::.  АВТОГРОМАДЯНКА (ОСЦПВ)   ::.  ЗЕЛЕНА КАРТА   ::.  АВТОКАСКО   ::. (044)  233 - 22 - 98;    (063)   233 - 22-98   ::. 

click fraud detection